Oczyszczanie wątroby, odtruwanie i regeneracja wątroby

 

Wątroba jest jedynym narządem człowieka o zdolnościach samoregeneracji. Często przez złą dietę i złe nawyki niszczymy jej niezwykłe właściwości regeneracyjne. Dorośli bardzo często skarżą się na jej bóle, która ulega uszkodzeniu przez toksyny pochodzące z jedzenia, powietrza, używek... Niekorzystny wpływ na nią ma przejadanie się, leki, zanieczyszczenia występujące w żywności, wirusy, bakterie. Jest to jeden z najbardziej skomplikowanych narządów ciała. Jej pracę można porównać do prężnie działającej fabryki, produkującej ważne dla życia substancje, a jednocześnie przetwórni i oczyszczalni organizmu.

Oczyszczanie i odtruwanie wątroby stanowi niezwykle ważny, a często zaniedbywany element życia, co może stać się powodem licznych problemów. Oczyszczanie pozwala poprawić w znacznym stopniu trawienie, zapewniając tym samym homeostazę organizmu.Marskość wątroby

Jest to choroba zwyrodnieniowa, która przyczynia się do twardnienia i bliznowacenia komórek wątroby. Zwłóknienie tkanek destabilizuje prawidłowe działanie narządu i uniemożliwia zdrowy przepływ krwi. Narząd zaczyna tracić zdolności prawidłowego działania.

Powszechną i najczęściej pojawiającą się przyczyną marskości jest nadmierne spożywanie alkoholu. Rzadziej stan chorobowy jest wynikiem wirusowego zapalenia. Do zaburzeń w prawidłowym funkcjonowaniu może przyczynić się także niedożywienie lub chroniczny stan zapalny. W początkach choroby często pojawiają się takie objawy jak: zatwardzenie lub biegunka, gorączka, niestrawność, zmęczenie, osłabienie, brak apetytu, utrata wagi, wymioty, czerwone plamy oraz żółtaczka. W późniejszych stadiach rozwoju choroby pojawia się zazwyczaj anemia, siniaki wywołane krwawieniem podskórnym oraz obrzęki.


Oczyszczanie i regenaracja


Wątroba stanowi naturalny filtr naszego organizmu chroniąc go przed wnikaniem szkodliwych toksyn. Zatrzymane zanieczyszczenia w przeważającej mierze są gromadzone w postaci kamieni i półtwardych złogów, zawierających utwardzony cholesterol, martwe ciała pasożytów, fragmenty grzybów, nieorganiczne sole mineralne, bilirubinę, metale ciężkie i wiele innych substancji.

Ważne jest jej odtruwanie i oczyszczanie. Profilaktyka pozwala uniknąć jej uszkodzeń. Gdy już się takowe pojawią nie należy zwlekać, tylko jak najszybciej działać. Często jednak nie wiemy, że może dziać się z nią coś złego, ponieważ nie jest unerwiona, a w związku z tym nie odczuwamy bólu. Mimo, że narząd ten jest w stanie regenerować się, to jednak bardzo ciężkie i przewlekłe działanie toksyn i uszkodzenia niszczą jej unikalne właściwości.

Podobnie jak w samochodzie raz na jakiś czas niezbędna jest wymiana filtrów, podobnie człowiek dla zdrowia raz na jakiś czas powinien przeprowadzić oczyszczanie wątroby.

 

odtruwanie wątroby

 

Produkty powiązane z tematem:

 

Liver Aid

Skuteczne wsparcie w oczyszczaniu. Preparat posiada liczne składniki korzystnie wpływające na poprawę funkcjonowania narządu. Środek oparty na naturalnych składnikach łatwo się przyswaja i szybko wchłania. Pobudza narząd do działań regenerujących oraz chroni przed zgubnym wpływem szkodliwych toksyn.

Dowiedz się więcej >>

 

Triple-Potency Lecithin - Lecytyna

Wspomaganie trawienia działa korzystnie na oczyszczenie. Czynnikiem, który pozwala na skuteczniejsze odtruwanie narządu jest między innymi lecytyna. Wyróżnia się silnymi właściwościami emulgująctymi, dzięki czemu przyjmowane wraz z pokarmem drobinki tłuszczu rozbijają się na drobne cząstki, co przyspiesza ich trawienie.

Dowiedz się wiecej >>

 

VirAgo

Preparat przeznaczony do walki z bakteryjnymi i wirusowymi infekcjami. Wspiera oczyszczanie oraz pozwala na skuteczne zwalczanie stanów zapalnych tego narządu. W jego skład wchodzi wiele cennych wyciągów z roślin leczniczych. Podnosi także naturalne zdolności organizmu do obrony przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

Czytaj więcej >>

 

Sok Noni

Dobroczynny wpływ soku z Noni na działanie ludzkiego organizmu ma wiele aspektów. Jednym z nich jest wspomaganie wątroby w procesie oczyszczania oraz odtruwania. Działa także korzystnie na regenerację komórek uszkodzonych. Zwiększa zdolności organizmu do wchłaniania substancji odżywczych oraz tlenu.

Czytaj więcej >>

Czytaj więcej >>>