witaminy naturalne

Twój koszyk jest pusty

Antyoksydanty

Mega CoQ10 Plus

Producent: CaliVita
Mega CoQ10 Plus
Mega CoQ10 Plus - mega dawka koenzymu q10.
Mega wysoka dawka koenzymu Q10 (50 mg) + idealne trio składników antyoksydacyjnych – beta karotenu (prowitamina witaminy A), witaminy E oraz selenu. To wyjątkowo dobrany skład Mega CoQ10 Plus, by w jeszcze większym stopniu spełnić potrzeby Twojego organizmu.
„Chorzy z miażdżycą i chorobą niedokrwienną serca mają obniżone stężenie CoQ10, co jest silnym argumentem za włączeniem go do diety."
„Statyny, używane powszechnie do obniżania poziomu cholesterolu, powodują kardiomiopatie oraz spadek stężenia CoQ10 we krwi i mięśniach."
„Pokazano, że suplementacja CoQ10 poprawia funkcje śródbłonka naczyń krwionośnych."
Cena rynkowa: 222,00zł
Cena klubowicza: 167,00zł
Kupuję Czytaj więcej

CoQ10 Lozenges

Producent: CaliVita
CoQ10 Lozenges


CoQ10 Lozenges - koenzym Q 10 (podjęzykowy).
CoQ10 Lozenges to bogactwo koenzymu Q10 w postaci tabletek ,,podjęzykowych’’. Forma tabletki, którą można umieścić pod językiem (gdzie jest rozpuszczana) powoduje, że składnik aktywny wchłania się szybciej i skuteczniej, gdyż trafia do krwioobiegu bezpośrednio za pomocą naczyń krwionośnych znajdujących się w jamie ustnej. Tabletki posiadają naturalny, cytrynowy smak i aromat.

Cena rynkowa: 85,00zł
Cena klubowicza: 113,00zł
Kupuję Czytaj więcej

Chewable CO Q10 orange flavour

Producent: CaliVita
Chewable CO Q10 orange flavour

Chewable CO Q10orange flavour to kapsułki do żucia/ssania z koenzymem q10.
Koenzym Q10 jest naturalną substancją produkowaną przez organizm. To związek obecny w każdej komórce, która posiada mitochondria – swoiste elektrownie komórkowe, a więc jest niezbędny do prawidłowego ich funkcjonowania. Po 30 roku życia obniża się produkcja koenzymu Q10 przez organizm, dlatego istotne staje się jego uzupełnianie.

W wieku 40 lat naturalna produkcja koenzymu Q10 zmniejsza się nawet o 25%. Dodatkowo bez względu na wiek jego wytwarzanie jest również hamowane przez stres, zażywanie leków farmakologicznych, palenie papierosów czy radioterapię.
Dlatego tak ważne jest odpowiednie dostarczanie koenzymu Q10 z pomocą suplementów diety.

Cena rynkowa: 222,00zł
Cena klubowicza: 167,00zł
Kupuję Czytaj więcej

Mega Co Q10 Plus - Nowość

Producent: CaliVita
Mega Co Q10 Plus - Nowość

Mega Co Q10 Plus to Mega wysoka dawka koenzymu Q10 (50 mg) + idealne trio składników antyoksydacyjnych – beta karotenu (prowitamina witaminy A), witaminy E oraz selenu. To wyjątkowo dobrany skład Mega CoQ10 Plus, by w jeszcze większym stopniu spełnić potrzeby Twojego organizmu.
Zadbaj o odporność i prawidłowe funkcjonowanie tarczycy
Mega CoQ10 Plus to naturalne źródło wigoru i ochrona komórek.
Koenzym Q10 występuje we wszystkich tkankach naszego ciała, ale w największym stężeniu, ze względu na ich ogromne obciążenie i w związku z tym duże zapotrzebowanie energetyczne, jest obecny w komórkach mięśnia sercowego.
Na niedobór koenzymu Q10 najbardziej narażone jest serce.

Cena rynkowa: 222,00zł
Cena klubowicza: 167,00zł
Kupuję Czytaj więcej

Super CO Q10 PLUS 20 mg. - dla Twojego serca

Producent: CaliVita
Super CO Q10 PLUS 20 mg. - dla Twojego serca
Potrzebuje go bezwarunkowo każde serce - Twoje także.
zwiększa skuteczność działania niektórych leków, jest więc doskonałym uzupełnieniem terapii chorób serca, przyzębia, otyłości, grzybic, stwardnienia rozsianego i cukrzycy.
Substancja odpowiedzialna za prawidłowy metabolizm każdej komórki. Bierze udział w syntezie wysokoenergetycznych związków fosforanowych (ATP), wykorzystywanych jako źródło energii do wielu procesów biochemicznych. Jednocześnie będąc silnym antyoksydantem, ochrania komórki przed niekorzystnymi skutkami przemian metabolicznych.
Cena rynkowa: 178,00zł
Cena klubowicza: 134,00zł
Kupuję Czytaj więcej

Mega qProtect

Producent: CaliVita
Mega qProtect


Mega Protect 4Life to unikalny produkt stworzony w celu zwiększenia ochrony antyoksydacyjnej.
Miłorząb japoński to szczególna roślina. Posiada silne działanie antyoksydacyjne. Zawarte w niej flawonoidy wspierają prawidłowe funkcjonowanie układu krążenia. Właściwy obieg krwi dostarcza komórkom tlen i składniki odżywcze, wspomagając w ten sposób fizyczno-umysłową świeżość.
Nazywany roślinnym eliksirem młodości, pozwala dłużej zachować zdrowie, sprawność umysłową i fizyczną, zwłaszcza w okresach zwiększonego obciążenia organizmu. Jego związki czynne wykazują szczególnie korzystny wpływ na:
układ nerwowy, zwiększają dostawę tlenu i substancji odżywczych do komórek, uelastyczniają naczynia krwionośne i chronią przed uszkodzeniem osłonki mielinowe włókien nerwowych.

Cena rynkowa: 164,00zł
Cena klubowicza: 123,00zł
Kupuję Czytaj więcej

Xantho PLUS

Producent: CaliVita
Xantho PLUS

Xantho PLUS to formuła zawierająca kompleks antyoksydantów, którego aktywne składniki działając synergicznie, stanowią ochronę przed wolnymi rodnikami.
Podstawowym składnikiem produktu Xantho PLUS jest unikalny owoc pochodzenia azjatyckiego - mangostan zawierający cenne ksantony, które dzięki silnym właściwościom antyoksydacyjnym chronią komórki przed szkodliwym wpływem wolnych rodników.
Wyniki badań naukowych mówią, że mangostan dzięki licznym ksantonom osiągnął obecnie najwyższy wskaźnik ORAC.

Cena rynkowa: 134,00zł
Cena klubowicza: 101,00zł
Kupuję Czytaj więcej

Smokerade

Producent: CaliVita
Smokerade

Smokerade. Preparat zawierający w swoim składzie komplet przeciwutleniaczy, skomponowany tak, aby złagodzić negatywne skutki palenia tytoniu. W związku z tak korzystnym działaniem polecany zarówno nałogowym palaczom, jak i tym, którzy palą biernie.
Obecny w owocach granatu kwas elagowy oraz zawarta w produkcie zielona herbata, o wysokiej zawartości polifenoli, działając synergicznie zwalczają substancje uszkadzające naczynia krwionośne, płuca, serce, żołądek, pęcherz moczowy.

Cena rynkowa: 118,00zł
Cena klubowicza: 89,00zł
Kupuję Czytaj więcej

Resveratrol PLUS

Producent: CaliVita
Resveratrol PLUS

Resveratrol wykazuje bardzo korzystny wpływ na układ sercowo-naczyniowy poprzez wspomaganie właściwego ukrwienia naczyń krwionośnych, hamowanie utleniania lipidów, frakcji lipoprotein o niskiej gęstości (LDL). Preparat Resveratrol PLUS, jak sama nazwa wskazuje, został dodatkowo wzbogacony ekstraktem z nasion winogron oraz koenzymem Q10.
Resweratrol wykazuje również korzystny wpływ na układ sercowo-naczyniowy poprzez wspomaganie właściwego ukrwienia naczyń krwionośnych, hamowanie utleniania lipidów, frakcji lipoprotein o niskiej gęstości (LDL).
Preparat Resveratrol PLUS został dodatkowo wzbogacony ekstraktem z nasion winogron oraz koenzymem Q10. Taki dobór składników czyni Resveratrol PLUS idealnym rozwiązaniem dla potrzeb współczesnego człowieka.

Cena rynkowa: 156,00zł
Cena klubowicza: 117,00zł
Kupuję Czytaj więcej

Lutein PLUS

Producent: CaliVita
Lutein PLUS

Lutein Plus to kompleksowa formuła antyoksydacyjna, wspomagająca prawidłowe funkcjonowanie narządu wzroku.
LUTEINA - Żółty barwnik, należący do rodziny karotenoidów. Razem z zeaksantyna wykazuje szczególne powinowactwo do gałki ocznej - po wchłonięciu przez organizm, gromadzi się w dwóch obszarach oka; w plamce żółtej, stanowiącej najwrażliwszą cześć siatkówki oraz w soczewce.
Preparat polecany jest dla osób odczuwających zmęczenie oczu pracą przy komputerze, spędzających wiele godzin na czytaniu lub oglądaniu, prowadzących pojazdy po zmroku, przebywających w zadymionych pomieszczeniach, narażonych na intensywne światło słoneczne.

Cena rynkowa: 141,00zł
Cena klubowicza: 106,00zł
Kupuję Czytaj więcej

qProtect

Producent: CaliVita
qProtect

Koniec z wiecznym zapomnieniem, przemęczeniem. Od tysięcy lat stosowany w tradycyjnej chińskiej medycynie, obec­nie jest przedmiotem zainteresowania wielu farmaceutów i lekarzy reprezentujących różne gałęzie medycyny. W jego liściach wykryto obecność substancji czynnych, z których każda działa na organizm w inny sposób - w efekcie wzajemnie uzupełniają swoje działanie.
Głównym składnikiem produktu jest miłorząb japoński, który oprócz znanych właściwości antyoksydacyjnych, ma także korzystny, wielokierunkowy wpływ na funkcjonowanie organizmu. Ponadto, produkt qProtect zawiera cenne witaminy oraz selen.

Cena rynkowa: 64,00zł
Cena klubowicza: 48,00zł
Kupuję Czytaj więcej