witaminy naturalne

Twój koszyk jest pusty

Preparaty na odchudzanie

BURN ONE 300 g - wsparcie metabolizmu

Producent: CaliVita
BURN ONE  300 g -  wsparcie metabolizmu
BURN ONE to doskonałe wsparcie metabolizmu.
Produkt w formie sproszkowanej o smaku cytrynowym wzbogacający dietę w składniki aktywne przyspieszające metabolizm, wydatkowanie energii i utratę kalorii, a także zwiększające wydajność fizyczną i psychiczną organizmu.

W składzie produktu zawarta jest m.in.: L-karnityna, ekstrakt z nasion zielonej kawy, L-tyrozyna, korzeń żeń-szenia syberyjskiego, ekstrakt z liści zielonej herbaty, chitozan, ekstrakt nasion guarany, ekstrakt liści lucerny siewnej, ekstrakt z nasion orzeszków kola, bezwodna kofeina, ekstrakt owocu papryki chili, składniki mineralne: cynk, chrom.
Cena rynkowa: 160,00zł
Cena klubowicza: 120,00zł
Kupuję Czytaj więcej

SHAKE ONE CHOCOLATE

Producent: CaliVita
SHAKE ONE CHOCOLATE
SHAKE ONE CHOCOLATE.
Odżywka białkowo-węglowodanowa o smaku czekoladowym łatwo rozpuszczalna w wodzie, mleku wzbogacona w witaminy, składniki mineralne, błonnik, chitozan, L-karnitynę, kwas alfa-liponowy,ekstrakt z nasion zielonej kawy, sproszkowane jagody acai,enzymy: laktazę, papainę, bromelainę, będące wsparciem dla osób na diecie redukcyjnej i budującej fit sylwetkę. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych.
Cena rynkowa: 146,00zł
Cena klubowicza: 110,00zł
Kupuję Czytaj więcej

SHAKE ONE VANILLA

Producent: CaliVita
SHAKE ONE VANILLA
SHAKE ONE VANILLA. Nowość na odchudzanie.
Odżywka białkowo-węglowodanowa o smaku waniliowym łatwo rozpuszczalna w wodzie, mleku wzbogacona w witaminy, składniki mineralne, błonnik, chitozan, L-karnitynę, kwas alfa-liponowy,ekstrakt z nasion zielonej kawy, sproszkowane jagody acai,enzymy: laktazę, papainę, bromelainę,będące wsparciem dla osób na diecie redukcyjnej i budującej fit sylwetkę. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych.
Cena rynkowa: 146,00zł
Cena klubowicza: 110,00zł
Kupuję Czytaj więcej

Xshape - na odchudzanie

Producent: CaliVita
Xshape - na odchudzanie

Produkt Xshape – to najbardziej nowoczesna formuła w grupie preparatów wspomagających odchudzanie. W Xshape występuje aż 6 aminokwasów, w tym 3 aminokwasy zasadowe wspomagające alkalizację:
XShape występuje aż 6 aminokwasów, w tym 3 aminokwasy zasadowe wspomagające alkalizację: L-arginina, L-lizyna, L-ornityna oraz L-glutamina, L-fenyloalanina i L-tyrozyna. Aminokwasy takie jak L-arginina, L-ornityna dodatkowo wspomagają organizm w usuwaniu amoniaku.

Cena rynkowa: 144,00zł
Cena klubowicza: 108,00zł
Kupuję Czytaj więcej

Chromium Max

Producent: CaliVita
Chromium Max

Częstym efektem diet odchudzających, zazwyczaj kojarzonych z wyrzeczeniami, są chwilowe, nagłe napady głodu lub ochota na zjedzenie czegoś słodkiego. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że powodem tej „chwilowej słabości” jest niedobór chromu.
Obecnie, chrom jest uznawany jako niezbędny do życia składnik odżywczy, w odpowiednich ilościach trudno dostępny z pożywienia, ponieważ 90% chromu jest tracone podczas procesów przetwarzania i magazynowania żywności.

Cena rynkowa: 72,00zł
Cena klubowicza: 54,00zł
Kupuję Czytaj więcej

Trimex WMS

Producent: CaliVita
Trimex WMS
Produkt z sieci globalnej.
Dostępny TYLKO dla klubowiczów i posiadaczy karty stałego klienta Cali Vita na ich potrzeby własne !
Pomagamy TYLKO w realizacji zamówienia klubowiczom z ważną kartą CaliVita.
Więcej informacji: tel. 607 052 669 oraz e-mail: biuro@suplementy-witaminy.pl


Cena uzależniona od kursu EURO. / 36,3 E /

Czy odchudzanie kojarzy Ci się z treningiem silnej woli, ogromnym wyrzeczeniem i długim oczekiwaniem na pierwsze rezultaty ? Nie musi tak być ! Wyprubój Trimex WMS !
Cena rynkowa: 0,00zł
Cena klubowicza: 0,00zł
Kupuję Czytaj więcej

Slim Formula

Producent: CaliVita
Slim Formula

Próbowałeś już wielu metod, by zrzucić kilka nadmiernych kilogramów i .... nigdy nie udało Ci się osiągnąć założonego celu ?
Slim Formula zawiera optymalnie dobrane proporcje oraz ilości ogólnie znanych składników o właściwościach odtruwających i oczyszczających, stymulujących proces trawienia i aktywność jelit. W efekcie przyspieszają one metabolizm, przyczyniają się do spadku masy ciała oraz wspierają podstawowe procesy regulacyjne organizmu. Jednocześnie chronią go przed niebezpieczeństwem kwasicy.

Cena rynkowa: 133,00zł
Cena klubowicza: 100,00zł
Kupuję Czytaj więcej