witaminy naturalne

Twój koszyk jest pustyNiezależny Dystrybutor - Konsultant 
Cali Vita International
 
Zenon Szymczak
Menager

zenon46@poczta.onet.pl

Tel.   607 052 669

 

 

 

Ważne dla zamawiającego - przeczytaj:

W czasach wielkiej konkurencji i wielu ofert, jest niezwykle ważne u kogo zamówicie Państwo produkty czyli kogo wybieracie za swojego doradcę - Konsultanta CaliVita, by nie zostać bez możliwości konsultacji, doradztwa i pomocy w doborze produktów i ich stosowania  - zadowolenie klienta  jest naszym głównym celem.

Otrzymujemy wiele telefonów i pytań od Klubowiczów z innych grup, którym nie mamy czasu odpowiadać. Nie możemy pomóc z przyczyn technicznych, tym którzy nie są zarejestrowani w naszym sklepie czyli "przypisani" do naszej struktury.

Dokonując zakupów lub wybierając osoby na swojego Konsultanta z wyszukiwarek lub innych list na chybił trafił lub sugerując się nieprawdziwą ceną, fikcyjną marketingową zniżką, możecie Państwo kupić drożej, zostać bez profesjonalnej opieki i możliwości konsultowania stosowanych zestawów produktów lub innej pomocy np. w budowaniu swojej struktury handlowej - bez profesjonalnego doradcy marketingu.

Warto więc zastanowić się gdzie dokonać zakupu i kto będzie Państwa Konsultantem - opiekunem i wybrać najlepszego. Nigdzie także nie ma, bo być nie może tańszej ceny !

 

Moja współpraca i doświadczenie z Firmą Cali Vita International

Z firmą Cali Vita International wspólpracuję od 1997 roku.
Wcześniej ze względu na poważne problemy zdrowotne, korzystałem z naturalnych produktów różnych firm / dużo droższych / .
Kiedy na rynku polskim pojawiła się CaliVita International, z produktami posiadającymi światowe, prestiżowe atesty GMP, FDA w tym Unii Europejskiej i konkurencyjnymi cenami, zacząłem je nieśmiało używać. Dziś mogę powiedzieć, że produkty Cali Vita pomogły mi więcej jak lekarze i konwencjonalna medycyna przez ponad 25 lat !!! Dziś wiem, na przykładzie swoim i moich najbliższych, że medycyna konwencjonalna mimo wielu osiągnięć w wielu przypadkach jest jeszcze bezsilna.

Rewelacyjne działanie produktów i ich efekty, które przekroczyły moje najśmielsze oczekiwania, prędko zdopingowały mnie do dzielenia się tą informacją wśród znajomych, przyjaciół i wszędzie tam gdzie nadarzyła się okazja. Z produktów zaczęły korzystać osoby w całej Polsce i robią to do dziś, dażąc wielkim zaufaniem produkty Cali Vita.

Dzieląc się tą wiedzą z innymi, przyszedł niespodziewanie również inny sukces - sukces finansowy. Zasługą tego sukcesu były i są rewelacyjne naturalne produkty dla zdrowia i jedyny na polskim rynku tak przyjazny Plan Marketingowy pozwalający zarabiać pieniądze o których wcześniej mogłem tylko pomarzyć.


Ty też powinieneś spróbować !


Obecnie od wielu lat należę do czołowych Menedżerów CaliVita International .
Promocją zdrowia opartą na najnowszych zdobyczach światowej medycyny naturalnej zajmuję się od ponad 10 lat.

Dziś wiem i zachęcam wszystkie osoby, bez względu na wiek, wykształcenie i adres zamieszkania: Cali Vita jest dla każdego !!! Również dla Ciebie. Tu możesz znależć nie tylko zdrowie ale i swoją przyszłość.


Bóg wybacza zawsze, człowiek czasami , natura nigdy -
mówi lekarz med. J. Andruszkiewicz - prezes Baltyckiego Centrum Promocji Zdrowia


z poważaniem

Szymczak Zenon
Menager Executive


W razie jakichkolwiek problemów, pytań prosimy o kontakt