witaminy naturalne

Twój koszyk jest pustyWażne dla zamawiającego - przeczytaj:

W czasach wielkiej konkurencji i wielu ofert, jest niezwykle ważne u kogo zamówicie Państwo produkty czyli kogo wybieracie za swojego doradcę - Konsultanta CaliVita, by nie zostać bez możliwości konsultacji, doradztwa i pomocy w doborze produktów i ich stosowania  - zadowolenie klienta  jest naszym głównym celem.

Otrzymujemy wiele telefonów i pytań od Klubowiczów z innych grup, którym nie mamy czasu odpowiadać. Nie możemy pomóc z przyczyn technicznych, tym którzy nie są zarejestrowani w naszym sklepie czyli "przypisani" do naszej struktury.

Dokonując zakupów lub wybierając osoby na swojego Konsultanta z wyszukiwarek lub innych list
na chybił trafił lub sugerując się nieprawdziwą ceną, fikcyjną marketingową zniżką, możecie Państwo kupić drożej, zostać bez profesjonalnej opieki i możliwości konsultowania stosowanych zestawów produktów lub innej pomocy np. w budowaniu swojej struktury handlowej - bez profesjonalnego doradcy marketingu.

Warto więc zastanowić się gdzie dokonać zakupu i kto będzie Państwa Konsultantem - opiekunem i wybrać najlepszego.


Nigdzie także nie ma, bo być nie może tańszej ceny !

 


Moja współpraca i doświadczenie z Firmą Cali Vita International  


Z firmą Cali Vita International współpracuję od 1997 roku. Wcześniej ze względu na poważne problemy zdrowotne, korzystałem z naturalnych produktów różnych firm / dużo droższych / . Kiedy na rynku polskim pojawiła się CaliVita International, z produktami posiadającymi światowe, prestiżowe atesty GMP, FDA w tym Unii Europejskiej i konkurencyjnymi cenami, zacząłem je nieśmiało używać.

Dziś mogę powiedzieć, że produkty Cali Vita pomogły mi więcej jak lekarze i konwencjonalna medycyna przez ponad 25 lat !!! Dziś wiem, na przykładzie swoim i moich najbliższych, że medycyna konwencjonalna mimo wielu osiągnięć w wielu przypadkach jest jeszcze bezsilna.

Rewelacyjne działanie produktów i ich efekty, które przekroczyły moje najśmielsze oczekiwania, prędko zdopingowały mnie do dzielenia się tą informacją wśród znajomych, przyjaciół i wszędzie tam gdzie nadarzyła się okazja. Z produktów zaczęły korzystać osoby w całej Polsce i robią to do dziś, darząc wielkim zaufaniem produkty Cali Vita.
Dzieląc się tą wiedzą z innymi, przyszedł niespodziewanie również inny sukces - sukces finansowy. Zasługą tego sukcesu były i są rewelacyjne naturalne produkty dla zdrowia i jedyny na polskim rynku tak przyjazny Plan Marketingowy.

Obecnie od 2000 roku należę do czołowych Menedżerów CaliVita International i staram się każdego przekonać, że największą wartością człowieka jest ...ZDROWIE. Jednak zdrowie nie jest spełnieniem najszczerszych życzeń o zdrowie trzeba dbać codziennie. Promocją zdrowia opartą na najnowszych zdobyczach światowej medycyny naturalnej zajmuję się od ponad 15 lat i dziś wiem, że naturalne preparaty Cali Vita mogą każdemu bez względu na wiek pomóc w utrzymaniu zdrowia lub w jego odzyskaniu.

Dziś wiem i zachęcam wszystkie osoby, bez względu na wiek, wykształcenie i adres zamieszkania: Cali Vita jest dla każdego !!! Również dla Ciebie. Tu możesz znaleźć nie tylko zdrowie ale i swoją przyszłość.


Bóg wybacza zawsze, człowiek czasami , natura nigdy -
mówi lekarz med. J. Andruszkiewicz - prezes Bałtyckiego Centrum Promocji Zdrowia


                                                             z poważaniem

                                                              Szymczak Zenon
                                                            Menager Cali Vita

 

Misją CaliVita jest również świadczenie wysokiej jakości usług informacyjnych w zakresie produktu - porad zdrowotnych, uwzględniających indywidualne potrzeby człowieka, jak również szeroka edukacja prozdrowotna (szkolenia, konferencje medyczne).

Wykłady prowadzone są przez światowe sławy i wybitnych lekarzy polskich min.:

  • prof.dr.nauk medycznych Valeria Szedlak Vadoc(Przewodnicząca Zespołu Doradców CaliVity International)
  • prof.zw.dr.nauk medycznych Swietosław Ziemlański (Instytut Żywności i Żywienia w Warszawie)
  • dr.nauk medycznych Danuta Pawłowska (Niezależny konsultant CaliVity International)
  • prof.dr.hab. nauk med. Zbigniew Wronkowski (Prezes Polskiego Komitetu Zwalcznia Raka Centrum Onkologii im. M.Skłodowskiej Curie)
  • prof.dr. nauk med. Piotr Heczko ( Kierownik Instytutu Mikrobiologii Colegium Medicum UJ w Krakowie i wielu innych