witaminy naturalne

Twój koszyk jest pusty

Sok Noni

Polinesian Noni Juce

Producent: CaliVita
Polinesian Noni Juce

Noni jest cudowną tropikalną rośliną z Polinezji. Składniki Noni wyzwalają liczne potencjały ludzkiego organizmu do samoleczenia, ponieważ zwracają się do istoty procesu leczniczego - poziomu komórkowego. Zatem Noni jest dla wszystkich ludzi, młodych i starszych, zdrowych i chorych.

WAŻNE: Polinesian Noni jest sokiem niepasteryzowanym !

Polinesian Noni jest bogaty w substancje czynne, które przyspieszają usuwanie obumarłych komórek, regenerują uszkodzone, zapobiegając w ten sposób powstawaniu i rozwojowi procesów nowotworowych.
Noni przyciągnęła dużą uwagę żywieniowców, lekarzy i innych specjalistów zajmujących się zdrowiem z powodu niektórych jej kluczowych składników, a mianowicie - prokseroniny i kseroniny.

Polinesian Noni Juice uzyskuje się metodą liofilizacji, która polega na suszeniu sublimacyjnym zamrożonej pulpy owocowej. Uzyskany w ten sposób produkt charakteryzuje się wysoką zawartością składników aktywnych, zachowując swoją skuteczność, smak, zapach i barwę. Wszystkie etapy produkcji Polinesian Noni Juice są przeprowadzane zgodnie z wymaganiami systemu jakości GMP.

Cena rynkowa: 279,00zł
Cena klubowicza: 210,00zł
Kupuję Czytaj więcej

Noni Organic - Nowość

Producent: CaliVita
Noni Organic - Nowość

Coraz większe uznanie konsumentów zdobywa żywność ekologiczna (organiczna/bio) przy produkcji, której wykorzystuje się naturalne metody. Organic Noni to wysokiej jakości suplement diety w postaci płynnej, zawierający sok z organicznego owocu noni o naturalnym aromacie pochodzącym z organicznych malin.
W produkcji ekologicznej radykalnie ogranicza się stosowanie chemicznych środków ochrony roślin, nawozów syntetycznych, dodatków do żywności i substancji pomagających w przetwarzaniu. Obowiązuje całkowity zakaz stosowania organizmów genetycznie zmodyfikowanych, promieniowania jonizującego, mineralnych nawozów azotowych, stymulatorów wzrostu.

Cena rynkowa: 295,00zł
Cena klubowicza: 222,00zł
Kupuję Czytaj więcej