witaminy naturalne

Twój koszyk jest pusty

Dla kobiet i dla mężczyzn

Menopausal Formula

Producent: CaliVita
Menopausal Formula

Menopauza to naturalny, nieuchronny etap w życiu każdej kobiety, związany z wygasaniem czynności hormonalnej jajników . Menopauza nie jest chorobą, ale niski poziom hormonów może stać się przyczyną wielu kłopotów ze zdrowiem. - np. może pojawić się cukrzyca, nadciśnienie tętnicze, choroby serca, osteoporoza.
Składniki aktywne Menopausal Formula z pewnością przyjdą wszystkim paniom z pomocą w tym trudnym dla nich okresie.
Menopausal Formula, oprócz składników roślinnych zawiera wiele cennych witamin i składników mineralnych, które wspomagają funkcje życiowe kobiety. W okresie menopauzy, gdy wygasa funkcja hormonalna gruczołów płciowych, organizm w znacznym stopniu narażony jest na utratę wapnia. Uzupełnianie tego pierwiastka w diecie, jak również witamin D i C, wspomoże w utrzymaniu mocnych kości.

Cena rynkowa: 178,00zł
Cena klubowicza: 134,00zł
Kupuję Czytaj więcej

Pro-STP - prostata

Producent: CaliVita
Pro-STP - prostata

Przerost gruczołu krokowego nie jest tylko problemem przeszkadzającym w codziennym życiu i ograniczającym życie seksualne. Nieleczony może przekształcić się w nowotwór złośliwy. Ekstrakt z owocu palmy sabałowe: poprawia przepływ moczu oraz zmniejsza częstotliwość nocnego oddawania moczu. W całej Europie jest powszechnie używany w leczeniu przerostu prostaty.
Pro-State Power to jedyny taki naturalny preparat z tak wieloma składnikami o takim działaniu na polskim rynku .

Cena rynkowa: 185,00zł
Cena klubowicza: 139,00zł
Kupuję Czytaj więcej

Vital Woman - libido lepsze samopoczucie

Producent: CaliVita
Vital Woman - libido lepsze samopoczucie

Napięcie i depresja, jak również osłabiona aktywność seksualna to często pojawiający się problem w dzisiejszym zabieganym życiu. Korzeń Unicorn (Aletris farinose) wykazuje podobne działanie na organizm jak estrogeny, żeńskie hormony płciowe. Zapobiega zmianom nastroju związanych z wahaniami hormonalnymi w ciągu cyklu menstruacyjnego.

Cena rynkowa: 109,00zł
Cena klubowicza: 82,00zł
Kupuję Czytaj więcej

New Life - dla Twojego dziecka

Producent: CaliVita
New Life - dla Twojego dziecka

W życiu kobiet występują okresy, kiedy zapotrzebowanie na składniki odżywcze różni się od zapotrzebowania przeciętnej osoby. W okresie ciąży i karmienia piersią szczególnie istotna staje się optymalna podaż witamin i składników mineralnych – nie tylko ze względu na stan zdrowia matki, ale także dla prawidłowego rozwoju dziecka.

Cena rynkowa: 92,00zł
Cena klubowicza: 69,00zł
Kupuję Czytaj więcej

VitalMan - libido, samopoczucie

Producent: CaliVita
VitalMan - libido, samopoczucie
Regularne przyjmowanie VitalMan i pomoże nam sprostać wymaganiom stawianym przez codzienne życie, przywraca dobry nastrój i zdolność przezwyciężania zmęczenia, a dzięki afrodyzjakom, sprawia, że związek z partnerem rozkwita na nowo.
Czujesz, że wszystko wymyka Ci się spod kontroli ? Twoje życie intymne zeszło na drugi plan ? Spójrz na życie z innej perspektywy! Bez względu na to, co przyniesie nowy dzień, uwolnij emocje i ciesz się nowym doznaniem... Bądź witalny !
Cena rynkowa: 81,00zł
Cena klubowicza: 61,00zł
Kupuję Czytaj więcej