witaminy naturalne

Twój koszyk jest pustyCALI VITA- najwyższa jakość


Cali Vita  International jest dynamicznie rozwijającą się korporacją międzynarodową , wywodzącą się z firmy California Fitness R . Celem powołania do życia CaliVita R International była odpowiedź na zmieniające się oczekiwania nowej epoki, przy jednoczesnym wykorzystaniu sprawdzonych doświadczeń, które przez ponad dziesięć lat były realizowane przez California Fitness R .

Siedziba CaliVita R International w Europie Zachodniej (Rotterdam)     


W ostatnich latach znacznie wzrosła świadomość potrzeby prowadzenia zdrowego stylu życia, co niewątpliwie jest zasługą również naszej firmy. Na całym świecie, CaliVita R International propaguje nowy, pod względem jakości, styl życia. Pod pojęciem tym kryje się prowadzenie zdrowego stylu życia, którego obecnie nieodłączną częścią - oprócz regularnego uprawiania ruchu i zdrowego odżywiania się - jest również systematyczne zażywanie suplementów żywieniowych. CaliVita R International to również oferta biznesowa na prowadzenie dochodowego przedsięwzięcia, co z kolei umożliwia uzyskanie materialnego bezpieczeństwa.     Współpraca z CaliVita R International jest nie tylko możliwością osiągnięcia wysokich dochodów. Biorąc pod uwagę inny aspekt, dla osób pracujących w tym systemie, to znakomita okazja do nawiązywania nowych znajomości, poznawania nowych miejsc i kultur. System Sieci CaliVita R International uczy również, jak zadbać o zdrowie własne, swojej rodziny i przyjaciół. Dzięki nowej filozofii życia i osobistej odpowiedzialności, możemy skutecznie poprawić stan zdrowia i sytuację materialną własną, jak i naszych najbliższych. Jednym słowem, przyjmując z CaliVita R International nowy, nowoczesny styl życia, możemy mieć wpływ na jakość naszego życia.


CALI VITA- najwyższa jakość

Jedyną i najwyższą wartością w życiu człowieka jest ŻYCIE samo w sobie. Wszystko, co służy jego zachowaniu, poprawie i "upiększeniu" stanowi dobrą inwestycję. A najbardziej istotnym elementem tych poczynań jest konsekwentna profilaktyka zdrowotna. Tę najważniejszą wartość - ZDROWIE - staramy się zapewnić naszym Klubowiczom, oferując najwyższej jakości suplementy diety, a otrzymana z każdych zakupów złotówkę przeznaczyć na badania i rozwój produktów. Zarówno Zarząd Firmy, jak i współpracownicy wierzą, że zdrowie klientów warte jest wszelkich wysiłków, wiedzy i pieniędzy. Podobne przekonanie podzielają klubowicze CaliVita R .


PROMOCJA ZDROWIA

1) Najważniejszą wartością jest zdrowie człowieka - w tej kwestii jesteśmy bezkompromisowi. Zdrowie naszych klientów jest dla nas ważniejsze niż chwilowa satysfakcja.

2) W skład produktów CaliVita R wchodzą wyłącznie składniki, których bezpieczeństwo stosowania zostało potwierdzone licznymi badaniami naukowymi, fachowa literatura oraz wieloletnim doświadczeniem. 3

3) Misją CaliVita R jest również świadczenie wysokiej jakości usług informacyjnych w zakresie produktu - porad zdrowotnych, uwzględniających indywidualne potrzeby człowieka, jak również szeroka edukacja prozdrowotna (szkolenia, konferencje medyczne).

Wykłady prowadzone są przez światowe sławy i wybitnych lekarzy polskich min.:

  • prof.dr.nauk medycznych Valeria Szedlak Vadoc(Przewodnicząca Zespołu Doradców CaliVity International)
  • prof.zw.dr.nauk medycznych Swietosław Ziemlański (Instytut Żywności i Żywienia w Warszawie)
  • dr.nauk medycznych Danuta Pawłowska (Niezależny konsultant CaliVity International)
  • prof.dr.hab. nauk med. Zbigniew Wronkowski (Prezes Polskiego Komitetu Zwalcznia Raka Centrum Onkologii im. M.Skłodowskiej Curie)
  • prof.dr. nauk med. Piotr Heczko ( Kierownik Instytutu Mikrobiologii Colegium Medicum UJ w Krakowie i wielu innych...