witaminy naturalne

Twój koszyk jest pusty

Lepszy proces trawienia

Papaya PLUS

Producent: CaliVita
Papaya PLUS
Papaya PLUS - kompleks enzymów trawiennych dla komfortu trawiennego.
Papaya PLUS CaliVita® zawiera ważne dla organizmu enzymy wspomagające trawienie tłuszczów, węglowodanów, w tym również laktozy, z której nietolerancją boryka się aż 65% ludzi na całym świecie. Dzięki wysokiej dawce enzymów trawiennych, chlorofiliny sodowo-miedziowej oraz sproszkowanego owocu papai dba o komfort trawienny i sprawia, że jedzenie jest przyjemnością bez przykrych dolegliwości żołądkowo-jelitowych i osłabienia organizmu.
Cena rynkowa: 80,00zł
Cena klubowicza: 60,00zł
Kupuję Czytaj więcej

AC-ZYMES PLUS

Producent: CaliVita
AC-ZYMES PLUS
AC-Zymes Plus.
Stan równowagi mikrobiologicznej jelit może zostać łatwo zakłócony poprzez działanie różnych czynników takich jak: stres, niewłaściwa dieta, terapie antybiotykowe, palenie tytoniu, biegunki, podróże, zaburzenia trawienia, osłabienie perystaltyki jelit, starzenie się organizmu. Jeśli harmonia ta zostanie zachwiana, wówczas bakterie patogenne i inne mikroorganizmy mogą się mnożyć i wywierać niekorzystne działanie.
Cena rynkowa: 105,00zł
Cena klubowicza: 140,00zł
Kupuję Czytaj więcej

Pure Inulin - Nowość

Producent: CaliVita
Pure Inulin - Nowość
Pure Inulin zawiera 100% czystą, sproszkowaną inulinę z korzenia cykorii łatwą w dawkowaniu i przygotowaniu (doskonale się rozpuszcza), bez dodatku żadnych substancji dodatkowych, czy też substancji ułatwiających przetwarzanie.
Już co piąty mieszkaniec krajów wysokorozwiniętych cierpi na IBS – zespół jelita drażliwego. Jest to druga, zaraz po przeziębieniu, najczęstsza przyczyna nieobecności w pracy czy w szkole. By sprostać Twoim potrzebom - by problemy trawienne wynikające ze stresu nie uprzykrzyły Ci życia - stworzyliśmy… Pure Inulin.
Oprócz biegunki i zaparć zaniepokoić nas powinny pojawiające się zdęcia, nudności, uczucie pełności nawet po niewielkim posiłku, bóle i skurcze brzucha, a także zaburzenia snu, bóle głowy oraz problemy z koncentracją. Mogą bowiem one być pierwszym sygnałem nieprawidłowego funkcjonowania jelit!Ulga i lekkość każdego dnia .
Cena rynkowa: 133,00zł
Cena klubowicza: 100,00zł
Kupuję Czytaj więcej

AC-Zymes

Producent: CaliVita
AC-Zymes
W przewodzie pokarmowym bytuje duża grupa bakterii, w ilości dziesięciokrotnie większej niż wynosi liczba komórek ludzkiego organizmu. Obecność„przyjaznych" bakterii, przywartych do nabłonka jelit w istotny sposób decyduje o stanie zdrowia człowieka.
Jak wykazały liczne badania naukowe, Lactobacillus acidophilus hamuje rozwój chorobotwórczych drobnoustrojów, głównie poprzez wytworzenie kwaśnego środowiska, produkcję związków o działaniu antybiotycznym czy konkurencję z innymi patogenami o substancje odżywcze.
Cena rynkowa: 93,00zł
Cena klubowicza: 70,00zł
Kupuję Czytaj więcej

Nopalin

Producent: CaliVita
Nopalin

Nopal to bogate źródło cennego błonnika. Zawiera zarówno włókno rozpuszczalne, jak i nierozpuszczalne w wodzie, stąd jego pozytywny wpływ na:
funkcje przewodu pokarmowego.
Kontroluje ilość wydzielanego soku żołądkowego, zmniejszając w ten sposób ryzyko rozwoju wrzodów żołądka i dwunastnicy.
Wspiera pracę wątroby, wiąże i usuwa z organizmu toksyny pochodzące z rozmaitych źródeł, stwarza odpowiednie warunki do rozwoju przyjaznej flory jelitowej.

Cena rynkowa: 133,00zł
Cena klubowicza: 100,00zł
Kupuję Czytaj więcej

Probiobalance

Producent: CaliVita
Probiobalance

Funkcjonowanie jelit i stan zdrowia ludzkiego organizmu są ściśle powiązane, głównie ze względu na wielkość zachodzących tam procesów biochemicznych. Występowanie bakterii produkujących szkodliwe substancje (np. toksyny, metan, amoniak, itd.) może być przyczyną wielu chorób. Procesy te mogą być skutecznie hamowane przez tzw. przyjazną probiotyczną mikroflorę jelit. Probiotyki to żywe drobnoustroje, które korzystnie oddziałują na organizm człowieka. Mikroorganizmy te potrafią przetrwać niszczące działanie kwasu żołądkowego, kwasów żółciowych i enzymów trawiennych, są zdolne do kolonizacji i rozwoju w jelitach. Produkt ten zapewnia utrzymanie prawidłowej równowagi mikroflory jelit i właściwe funkcjonowanie przewodu pokarmowego, w efekcie wspiera również system odpornościowy organizmu ....

Cena rynkowa: 102,00zł
Cena klubowicza: 77,00zł
Kupuję Czytaj więcej

Digestive Enzymes - lepsze trawienie

Producent: CaliVita
Digestive Enzymes - lepsze trawienie
LEKKOŚĆ TRAWIENIA

Często dokucza Ci niestrawność? Marzysz o skutecznym produkcie, który usprawni Twój proces trawienia?
Z Digestive Enzymes pozwól sobie na więcej niż zwykle. Odpowiednio dobrany zestaw składników poprawi jakość Twojego życia i pozwoli Ci zachować zdrowie na długie lata.

Preparat zawierający kompleks składników wspomagających proces trawienia.

Cena rynkowa: 122,00zł
Cena klubowicza: 92,00zł
Kupuję Czytaj więcej